Start Komentarze do Artykułów

Dzisiaj Polecamy:

Pieczątka Shiny S-542
Pieczątka Shiny S-542
68,00 zł


Numerator 6 cyfrowy 4 mm
Numerator 6 cyfrowy 4 mm
9,10 zł


Pióro Parker IM CT niebieskie
Pióro Parker IM CT niebieskie
67,55 zł


Pióro Parker Brush
Pióro Parker Brush
67,55 zł


Drukarenka Shiny S-884
Drukarenka Shiny S-884
72,00 zł


Toner do Toshiba 2060/ 2860
Toner do Toshiba 2060/ 2860
44,00 zł


Casio FX-570ES-S
Casio FX-570ES-S
93,00 zł


Pieczątka Datownik S-826D
Pieczątka Datownik S-826D
81,00 zł


Pióro Parker GT
Pióro Parker GT
67,55 zł


Taśma Citizen Printiva - Yellow
Taśma Citizen Printiva - Yellow
42,00 zł


Komentarze do Artykułów

 

Od pewnego czasu funkcjonuje na naszych stronach system komentarzy artykułów. Wychodzimy z założenia, że dobra komunikacja może przebiegać tylko i wyłącznie w obie strony, zatem drogi Czytelniku masz okazję brać udział w tworzeniu tego serwisu. Wyrażając konstruktywne opinie, uzupełniając, lub prostując dostrzeżone błędy wpływasz na kształt tego serwisu i podnosisz jego jakość. Mamy świadomość, że pewna część odwiedzających nasz serwis przybyła tu w poszukiwaniu określonej informacji, dołożyliśmy starań, aby informacje zamieszczone w naszym serwisie były użytecznie i wyczerpujące. Będzie nam miło, gdy odwiedzający zechcą wykorzystać wdrożony system komentarzy do podniesienia jakości i kompletności tego serwisu, na pożytek własny i dla dobra ogółu.

 

Wystawienie komentarza do artykułu nie wymaga logowania, wystarczy wpisać imię oraz temat, a następnie treść komentarza. Jedynym zabezpieczeniem, jakie obecnie stosujemy jest konieczność podania kodu weryfikacyjnego, spowodowane jest to dokuczliwą aktywnością botów dopisujących spam. Prosty zabieg z kodem weryfikacyjnym powinien ustrzec nasz serwis przed aktywnością botów. Kod weryfikacyjny należy przepisać z niebieskiej flagi, poruszającej się ponad okienkiem do wpisu kodu weryfikacyjnego. Zarejestrowani i zalogowani użytkownicy nie muszą podawać kodu weryfikacyjnego, po zalogowaniu na konto weryfikacja użytkownika nastąpiła, a zatem system nie będzie wymagał podania imienia, czy też wpisu kodu weryfikującego. Dodatkową zaletą wpisywania komentarzy po rejestracji i zalogowaniu się, jest możliwość powrotu do edycji własnego komentarza i dokonanie zmian lub poprawek.

 

Ostatnim etapem wystawienia komentarza jest kliknięcie na przycisku Wyślij. W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości (np. istnienia użytkownika z kontem o podanej nazwie) zostaniemy o tym powiadomieni i zaproponowane zostanie rozwiązanie.

 

 


 

 

Dodaj komentarz

Twoje imię:
Temat:
Komentarz:
  Kod weryfikacyjny. Tylko małe litery bez spacji.
Kod weryfikacyjny: