Start Komentarze do Artykułów

Dzisiaj Polecamy:

Pieczątka Shiny S-824
Pieczątka Shiny S-824
65,00 zł


Hasłownik Shiny S-304
Hasłownik Shiny S-304
18,90 zł


Pieczątka Trodat 4911
Pieczątka Trodat 4911
45,00 zł


Shiny wkład 908-7
Shiny wkład 908-7
9,00 zł


Shiny wkład 905-7
Shiny wkład 905-7
5,90 zł


Trodat wkład 6/4911
Trodat wkład 6/4911
9,50 zł


Pieczątka Shiny E-908
Pieczątka Shiny E-908
192,00 zł


Długopis Parker IM CT niebieski
Długopis Parker IM CT niebieski
47,39 zł


Datownik Shiny S-300
Datownik Shiny S-300
14,70 zł


Vector 6J
Vector 6J
130,00 zł


Komentarze do Artykułów

 

Od pewnego czasu funkcjonuje na naszych stronach system komentarzy artykułów. Wychodzimy z założenia, że dobra komunikacja może przebiegać tylko i wyłącznie w obie strony, zatem drogi Czytelniku masz okazję brać udział w tworzeniu tego serwisu. Wyrażając konstruktywne opinie, uzupełniając, lub prostując dostrzeżone błędy wpływasz na kształt tego serwisu i podnosisz jego jakość. Mamy świadomość, że pewna część odwiedzających nasz serwis przybyła tu w poszukiwaniu określonej informacji, dołożyliśmy starań, aby informacje zamieszczone w naszym serwisie były użytecznie i wyczerpujące. Będzie nam miło, gdy odwiedzający zechcą wykorzystać wdrożony system komentarzy do podniesienia jakości i kompletności tego serwisu, na pożytek własny i dla dobra ogółu.

 

Wystawienie komentarza do artykułu nie wymaga logowania, wystarczy wpisać imię oraz temat, a następnie treść komentarza. Jedynym zabezpieczeniem, jakie obecnie stosujemy jest konieczność podania kodu weryfikacyjnego, spowodowane jest to dokuczliwą aktywnością botów dopisujących spam. Prosty zabieg z kodem weryfikacyjnym powinien ustrzec nasz serwis przed aktywnością botów. Kod weryfikacyjny należy przepisać z niebieskiej flagi, poruszającej się ponad okienkiem do wpisu kodu weryfikacyjnego. Zarejestrowani i zalogowani użytkownicy nie muszą podawać kodu weryfikacyjnego, po zalogowaniu na konto weryfikacja użytkownika nastąpiła, a zatem system nie będzie wymagał podania imienia, czy też wpisu kodu weryfikującego. Dodatkową zaletą wpisywania komentarzy po rejestracji i zalogowaniu się, jest możliwość powrotu do edycji własnego komentarza i dokonanie zmian lub poprawek.

 

Ostatnim etapem wystawienia komentarza jest kliknięcie na przycisku Wyślij. W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości (np. istnienia użytkownika z kontem o podanej nazwie) zostaniemy o tym powiadomieni i zaproponowane zostanie rozwiązanie.

 

 


 

 

Dodaj komentarz

Twoje imię:
Temat:
Komentarz:
  Kod weryfikacyjny. Tylko małe litery bez spacji.
Kod weryfikacyjny: