Start Komentarze do Artykułów

Dzisiaj Polecamy:

Colop Poduszka Micro 2
Colop Poduszka Micro 2
16,00 zł


Pieczątka Datownik E-910
Pieczątka Datownik E-910
101,00 zł


Pieczątka Trodat 4912
Pieczątka Trodat 4912
59,00 zł


Wskaźnik laserowy NOBO
Wskaźnik laserowy NOBO
116,00 zł


Niszczarka VS 717 CD
Niszczarka VS 717 CD
356,00 zł


Shiny wkład S-823-7
Shiny wkład S-823-7
4,90 zł


Pieczątka Shiny R-524
Pieczątka Shiny R-524
59,00 zł


Tusz Phaser 860 - magenta
Tusz Phaser 860 - magenta
169,00 zł


Pieczątka Shiny S-310
Pieczątka Shiny S-310
58,00 zł


Trodat wkład 6/4923
Trodat wkład 6/4923
9,20 zł


Komentarze do Artykułów

 

Od pewnego czasu funkcjonuje na naszych stronach system komentarzy artykułów. Wychodzimy z założenia, że dobra komunikacja może przebiegać tylko i wyłącznie w obie strony, zatem drogi Czytelniku masz okazję brać udział w tworzeniu tego serwisu. Wyrażając konstruktywne opinie, uzupełniając, lub prostując dostrzeżone błędy wpływasz na kształt tego serwisu i podnosisz jego jakość. Mamy świadomość, że pewna część odwiedzających nasz serwis przybyła tu w poszukiwaniu określonej informacji, dołożyliśmy starań, aby informacje zamieszczone w naszym serwisie były użytecznie i wyczerpujące. Będzie nam miło, gdy odwiedzający zechcą wykorzystać wdrożony system komentarzy do podniesienia jakości i kompletności tego serwisu, na pożytek własny i dla dobra ogółu.

 

Wystawienie komentarza do artykułu nie wymaga logowania, wystarczy wpisać imię oraz temat, a następnie treść komentarza. Jedynym zabezpieczeniem, jakie obecnie stosujemy jest konieczność podania kodu weryfikacyjnego, spowodowane jest to dokuczliwą aktywnością botów dopisujących spam. Prosty zabieg z kodem weryfikacyjnym powinien ustrzec nasz serwis przed aktywnością botów. Kod weryfikacyjny należy przepisać z niebieskiej flagi, poruszającej się ponad okienkiem do wpisu kodu weryfikacyjnego. Zarejestrowani i zalogowani użytkownicy nie muszą podawać kodu weryfikacyjnego, po zalogowaniu na konto weryfikacja użytkownika nastąpiła, a zatem system nie będzie wymagał podania imienia, czy też wpisu kodu weryfikującego. Dodatkową zaletą wpisywania komentarzy po rejestracji i zalogowaniu się, jest możliwość powrotu do edycji własnego komentarza i dokonanie zmian lub poprawek.

 

Ostatnim etapem wystawienia komentarza jest kliknięcie na przycisku Wyślij. W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości (np. istnienia użytkownika z kontem o podanej nazwie) zostaniemy o tym powiadomieni i zaproponowane zostanie rozwiązanie.

 

 


 

 

Dodaj komentarz

Twoje imię:
Temat:
Komentarz:
  Kod weryfikacyjny. Tylko małe litery bez spacji.
Kod weryfikacyjny: